Kurumsal

Hakkımızda

ADANA YÖNETİM; Apartman ve Yönetim Hizmetleri alanında çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

Apartman ve Site Yönetim Hizmetleri alanında hizmet veren ADANA YÖNETİM, bölgemiz ve ülkemizde aranılan, kendi konusu ve çalışma alanında lider bir firma olma amacındadır. AR-GE çalışmalarına önem veren, sürekli kendini yenileyen, eğitimi kendisine ilke edinen, hizmet alma ve vermenin gerektirdiği tüm yükümlülükleri iyi bilen, kuruluşundan bu güne hizmet verdiği tüm alan ve kurumlarda firma ilkeleri ve prensipleri doğrultusunda çalışmalarını başarı ile sürdürmektedir. Sunulan hizmetler özel sektör çalışmalarında deneyim kazanmış, tecrübeli, bilgi birikimi yüksek, öğrenmeye ve öğretmeye açık, sadakat ve benimsemeye önem veren sürekli kendisini yenileyen, takım çalışmasını her zaman ön planda tutan personelle yürütülmektedir.


Misyonumuz

APARTMANLARIMIZI VE SİTELERİMİZİ “HUZUR VE REFAH İÇİNDE YAŞANAN MEKANLAR” YAPMA Misyon, kurumun kişiliği, kimliği ve varlık nedeni olup kuruluşun “varlık sebebim nedir?”, yani “niçin varım?” sorusuna verdiği cevaptır. Apartman ve Site Yönetim şirketleri site sakinlerinin ortak nitelikteki ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla kurulmuş tüzel kişiliklerdir. Ortak kullanım alanlarının ve sosyal donatıların herhangi bir sorunla karşılaşmadan kullanılması, ortak alanlardaki aydınlatma ve sulama faaliyetlerinin devam edebilmesi, ısıtma sistemlerinin rantabl olarak çalıştırılması, temizlik ve hizmetli işlemlerinin aksamadan sağlanması gibi faaliyetler günümüz şartlarına uygun profosyonel bir yöneticilik anlayışını beraberinde getirmiştir. ADANA YÖNETİM, yönetim hizmeti verdiği sitelerin apartmanların huzur ve refah içerisinde yaşanan bir mekana dönüştürülmesini kendisinin misyonu olarak kabul etmektedir.

Vizyonumuz

HİZMETTE VE KALİTEDE ÖRNEK YÖNETİM ŞİRKETİ OLMAK Vizyon, bir kurum için realist, güvenli, çekici bir gelecektir. İnsan grupları tarafından benimsenen bir idealdir, bir ümittir. Daha açık bir ifade ile Vizyon; kuruluşun “Ne olmak istiyoruz” sorusuna vereceği cevaptır. Artık, apartman ve site yönetiminin kendisine hizmet amacıyla kurulduğu ve dolayısıyla asıl patronun kendisi olduğu bilincine ulaşan site sakinleri, kendisine sunulanla yetinmemektedir. Apartman ve Site yönetim şirketleri apartman ve site halkına hizmet için kurulmuş tüzel kişilikleri olan kurumlardır. Dolayısıyla, bu şirketler için kalite, apartman ve site sakinlerine sunulacak hizmetlerin istenilen özelliklere sahip olmasıdır. ADANA YÖNETİM, yönetim hizmetlerini sunduğu apartman ve site sakinlerinin kendisinden beklediği hizmetleri kaliteli, verimli, etkin biçimde gerçekleştirmeyi ve bu çalışmalarıyla da diğer şirketlere örnek olmayı kendisine vizyon olarak belirlemiştir.

Çözüm Ortakları

Call Now Button